Úvod Média Společenská odpovědnost je v podnikání NWR jednou z hlavních priorit

Společenská odpovědnost je v podnikání NWR jednou z hlavních priorit

270
0

Společnost New World Resources N.V. (NWR), přední středoevropský producent černého uhlí a koksu, představuje novinky, které realizuje na poli společenské odpovědnosti (CSR).

V oblasti společenské odpovědnosti si NWR od letošního roku stanovuje konkrétní, měřitelné cíle. Mezi ně patří například plán na snížení koeficientu úrazovosti v důlních provozech na polovinu v horizontu následujících pěti let. Součástí priorit jsou i opatření, která povedou k nižší spotřebě vody, elektrické energie nebo efektivnějšímu nakládání s odpady.

Podrobnější informace o svých aktivitách v oblasti CSR bude společnost NWR přinášet v nové sekci firemního webu. CSR rubrika internetových stránek www.newworldresources.eu je rozdělena do tří přehledných oblastí – péče o zaměstnance, péče o životní prostředí a péče o region, včetně rozvoje místních komunit.

“Skupina NWR ve svém podnikání dlouhodobě sází na koncept udržitelného rozvoje podnikání – investice do nových šetrnějších technologií, do bezpečnosti práce nebo ochrany přírody, které skupina NWR realizuje, nenajdou v českém těžebním průmyslu srovnání,” říká Marek Jelínek, výkonný a finanční ředitel NWR. “Klademe důraz také na rozvoj dobrých vztahů s našimi zákazníky, dodavateli a zaměstnanci. Samozřejmostí je i otevřená komunikace s veřejností. Bez toho se žádná úspěšná firma neobejde,” dodává Jelínek.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..