Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení, technologie jako jsou soubory cookies. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečná ID na tomto webu. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce.
Technické uložení nebo přístup je nezbytně nutný pro legitimní účel umožnění použití konkrétní služby, kterou si odběratel nebo uživatel výslovně vyžádal, nebo pouze za účelem provedení přenosu sdělení prostřednictvím sítě elektronických komunikací.
Technické uložení nebo přístup je nezbytný pro legitimní účel ukládání preferencí, které nejsou požadovány odběratelem nebo uživatelem.
Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro statistické účely.
Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro anonymní statistické účely. Bez předvolání, dobrovolného plnění ze strany vašeho Poskytovatele internetových služeb nebo dalších záznamů od třetí strany nelze informace, uložené nebo získané pouze pro tento účel, obvykle použít k vaší identifikaci.
Technické uložení nebo přístup je nutný k vytvoření uživatelských profilů za účelem zasílání reklamy nebo sledování uživatele na webových stránkách nebo několika webových stránkách pro podobné marketingové účely.
Jsem přítelkyně po zesnulém horníkovi, který 4.11.2011 při výkonu zaměstnání tragicky zahynul v dole Centrum. V TÉ DOBĚ TADY ZANECHAL 2 MĚSÍČNÍHO SYNA! Ředitel dolu mě na můj dopis osobně navštívil, slíbil pomoc za což mu děkuji. Ale do dnešního dne 29.2. 2012 se nikdo neozval. Jen mě velmi mrzí, že to musíme řešit touto cestou, vždy jsem si myslela,vzhledem k náročnosti tohoto povolání, že HORNÍCI DRŽÍ PŘISOBĚ, ALE ASI TO TAK JIŽ NENÍ. ALE PAMÁTKA NA MILANA OLIVERIUSE MI ZA TUTO NÁMAHU STOJÍ, CHCI,ABY JEHO SYN JEDNOU VĚDĚL, ŽE JSEM UDĚLALA VŠE PRO PAMÁTKU JAHO OTCE!
opravdu jsem si také myslela,že horníci drží při sobě,ale asi to opravdu je minulost!nejhorší je slibování od pana ředitele,který nesplnil slib,po zesnulém4.11.2011.Sáhněte si do svědomí jak se muže žít matce,která stratila to nejcennější co měla a jak muže zajistit syna bez pomoci od dolu???NEBO DÁVAJÍ DOLY OD TRAGICKÉ UDÁLOSTI RUCE STRANOU????