Úvod Média OKD spustilo motivační program pro zaměstnance, kteří budou očkovaní proti covid-19

OKD spustilo motivační program pro zaměstnance, kteří budou očkovaní proti covid-19

685
0
hornici-v-okd

Společnost OKD dnes představila motivační program, do kterého se mohou přihlásit všichni zaměstnanci OKD, kteří prošli plným očkováním proti onemocnění covid-19. Po předložení certifikátu o očkování, ať již z očkovacího centra či vlastního praktického lékaře, získá zaměstnanec motivační příspěvek ve výši 3000 korun.

„Chceme tak našim zaměstnancům poděkovat a také je motivovat, aby mysleli na své zdraví, bezpečí svých rodin a také spolupracovníků. Přihlášení se o motivační příspěvek je zcela dobrovolné a zaměstnanci příspěvek mohou využít například na zpříjemnění zaslouženého odpočinku, který všichni tak potřebujeme v této těžké době,“ řekla předsedkyně představenstva OKD Vanda Staňková.

„Na tomto příspěvku jsme se s vedením OKD dohodli, z naší strany to vnímáme jako pozitivní krok vůči zaměstnancům a plně tento program podporujeme,“ doplnil předseda Sdružení hornických odborů Jiří Waloszek.

Zaměstnanci, kteří předloží certifikát o proběhlém očkování, po uplynutí 14 dnů od proočkování nebudou muset nadále podstupovat pravidelné testování na covid-19.

„Testujeme nepřetržitě od 17. srpna 2020 a počet provedených testů už přesáhl 92 tisíc. Je to logisticky i finančně náročná činnost a uvítáme, když budou naši zaměstnanci očkovaní a tým lidí, který se teď podílí na testování, se tak bude moct alespoň částečně vrátit ke své práci,“ dodal David Hájek, ředitel provozu OKD.

Motivační příspěvek 3000 korun v čistém příjmu bude zaměstnancům OKD vyplácen až do konce roku 2021.

ZDROJTZ OKD, a.s.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Prosím, vložte Váš komentář!
Prosím, zde zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..