Úvod Média Cínovecký důl začne brzy mizet

Cínovecký důl začne brzy mizet

509
1

Turisté přijíždějící ze sousedního Německa mu nemají šanci uniknout. Torzo starého dolu u státních hranic v Cínovci je k nepřehlédnutí. Brzy už vstupní bránu do Česka hyzdit nebude. Na posledním zastupitelstvu města Dubí vzali zastupitelé na vědomí výsledky výběrového řízení. S bouráním letitého strašáku se začne již za několik dnů.

„Proti výsledku výběrového řízení se nikdo neodvolal. Proběhlo transparentně a i za účasti zástupce Státního fondu životního prostřední. Vítěznou firmou se staly Speciální stavby Most s.r.o,“ řekl starosta města Dubí Petr Pípal.

Více na: http://teplicky.denik.cz/zpravy_region/anketa-cinovecky-dul-zacne-brzy-mizet20110708.html

Zdroj: Deník.cz

1 komentář

  1. Strašák, který hyzdí republiku… Nutno si uvědomit, že tento „strašák“ dával v minulosti práci a obživu mnoha lidem, kteří tam strávili léta života poctivou prací, z tohoto „strašáku“ putovalo bohatství do státní pokladny, pro dobro všech… Dolu je veliká škoda, raději bych uvítal zprávu o jeho obnově. Ono krásná krajina bez industriálních staveb sice někomu může lahodit, avšak je nutno si uvědomit, že jsme společnost náročná, s vysokými požadavky na energie, nové technologie a velkovýrobu… A pokud bude všude vládnout „zelená“, zle dopadneme… Zdař Bůh!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Prosím, vložte Váš komentář!
Prosím, zde zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..