Úvod Média Společnost OKD získala ocenění od mezinárodního ocelářského koncernu voestalpine AG

Společnost OKD získala ocenění od mezinárodního ocelářského koncernu voestalpine AG

394
0

Těžaři z OKD si minulý týden přivezli prestižní ocenění až z rakouského Lince, od svého odběratele voestalpine AG. Cenu v kategorii určené pro nejlepší dodavatelé materiálu získala společnost OKD za kvalitu svých dodávek a více než šedesátiletou spolupráci.

„Společnost voestalpine je naším tradičním obchodním partnerem. Ocenění od významného odběratele si velmi vážíme. Je pro nás signálem, že svoji práci děláme dlouhodobě dobře,“ řekl po převzetí ceny generální ředitel a předseda představenstva OKD Klaus-Dieter Beck.

V roce 2011 společnost voestalpine odebrala celkem 19 % z objemu prodeje koksovatelného uhlí OKD. V průběhu uplynulých 60 let dodali severomoravští těžaři rakouskému koncernu 43 milionů tun koksovatelného uhlí do závodu v Linci a zhruba 13 milionů tup vysokopecního koksu a PCI uhlí pro provoz Stahl Donawitz.

Firma voestalpine sídlí v rakouském Linci, výrobními a prodejními společnostmi je přítomna ve více než 60 zemích světa. Společnost voestalpine tvoří čtyři divize (ocel, speciální oceli, železniční systémy a tváření kovů). V obchodním roce 2010/11 dosáhla obratu 10,95 miliard eur a zaměstnává téměř 46 000 zaměstnanců.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Prosím, vložte Váš komentář!
Prosím, zde zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..