Úvod Média Tisková informace Spolku svatá Barbora

Tisková informace Spolku svatá Barbora

1448
0

Spolek svatá Barbora je velmi potěšen laskavostí a solidaritou všech dárců, kterým není lhostejný osud dětí, které ztratily jednoho z rodičů vlivem důlního neštěstí. Jejich jménem všem děkujeme a bude nám ctí dětem všechny dary adresně předat.

Dary poskytnuté pro pozůstalé sirotky po důlním neštěstí ze dne 20. prosince 2018 na Dole ČSM Sever a označené variabilním symbolem 20122018 přijímáme až do 15. ledna 2019. Po tomto datu budou všechny poukázané finanční prostředky sečteny a předány dětem z postižených rodin.

Jménem Spolku svaté Barbory současně chceme všechny dárce požádat o podporu a spolupráci i do budoucna. Získané finanční prostředky hornickým sirotkům pomohou usnadnit jejich další život až do dospělosti, podpoří jejich vzdělávání, volnočasové aktivity a každému umožní i osamostatnit se. K 19. prosinci 2018 jich celkem bylo 42.

K tomuto účelu bude i nadále aktivní bankovní účet 1657156389/0800. Všechny podrobné informace o činnosti spolku pak jsou zveřejněny na webových stranách www.svatabarbora.cz.

Budeme velmi vděčni, pokud nám zachováte svoji přízeň.

Monika Němcová
předsedkyně Spolku svatá Barbora

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Prosím, vložte Váš komentář!
Prosím, zde zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..