Úvod Média Skupina Czech Coal zve opět na tři trasy Uhelného safari

Skupina Czech Coal zve opět na tři trasy Uhelného safari

687
0

Těžební společnosti skupiny Czech Coal v příštím týdnu otevřou brány lomů Vršany a Československá armáda pro další zájemce o projekt Uhelné safari. Ti budou mít opět možnost seznámit se s technologií těžby hnědého uhlí z bezprostřední blízkosti. Pro letošek je připraveno 58 exkurzí do lomů a 14 exkurzí s ukázkami rekultivací. Loňského ročníku projektu se zúčastnilo 2 200 návštěvníků.

Skupina Czech Coal zkušebně zahájila projekt Uhelné safari v létě roku 2009. Na získané zkušenosti a zájem veřejnosti navázala v loňském roce, kdy exkurze probíhaly již celkem v období sedmi měsíců.

Letošní ročník je organizován v těsné spolupráci s Centrem rozvoje turismu v Mostě, Hipodromem Most a Podkrušnohorským technickým muzeem. Předpokládá se návštěvnost minimálně 1500 lidí. Přihlašování probíhá již od 1. března, a to prostřednictvím webových stránek skupiny Czech Coal. Zájem je i letos obrovský, dosud již bylo zarezervováno 90 procent exkurzních míst. Letošní novinkou je prezentace Uhelného safari na sociální síti Facebook.

Zdroj: Tisková zpráva Czech Coal

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Prosím, vložte Váš komentář!
Prosím, zde zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..